V poslední době došlo v naší brněnské flotile k příjemným změnám. Jak jsme slíbili všem brněnským sdílníkům, tak činíme: posilujeme velice oblíbené menší zóny Centrum a Veveří. Jaké vozy si v nich můžete nově rezervovat? 

Centrum posiluje Škoda Fabia kombi Zia. Díky tomu jsou v této zóně k dispozici již tři vozy – Škoda Citigo Todd, Kia Ceed Norbert a Škoda Fabia Zia. 

Zónu Veveří pak doplnila Škoda Rapid liftback Robert, oblíbený vůz s automatem DSG. V zóně Veveří tedy najdete také tři auta - Škodu Fabii Jimbo, Kiu Ceed Horatio a Škodu Rapid Robert.
auto2

Fabia Zia je v podstatě standardní Fabia kombi sdílené flotily Autonapůl v červené barvě, která dosud sloužila ve Zlíně. S ukončením provozování našich služeb v tomto městě jsme mohli Ziu přesunout do brněnského centra, kde třetí sdílené auto bylo skutečně potřeba. 

Škoda Rapid Robert je stejný typ jako Rapidy Raymont nebo Larry. Nabídne tedy především automatickou převodovku DSG, zrcadlení telefonu přes Smartlink a další komfortní výbavu v dlouhé karoserii liftback.

Zhruba do konce října je v brněnské zóně Brno - A navíc také Škoda Fabia Kirk. Ta následně zahájí provoz v úplně nové lokaci, a to v Ostravě Porubě.