Parkování v Plzni

S plzeňskými sdílenými vozy Autonapůl je možné zdarma parkovat také na místech v placených zónách města Plzně, a to kromě rezidentních míst!

Bezplatné parkování na placených zónách A, B, C, D, F, Roudná a Petrohrad lze využít během vaší rezervace (např. na rozdíl od Prahy) či při vracení auta a opravdu se NEvztahuje na rezidentní, tzv. modré zóny stejných jmen – na rozdíl od Prahy či Brna.

Všechny plzeňské vozy mají vylepené speciální samolepky od města, které je k tomu opravňují.

Google Rating

5,0 57 reviews

  • Avatar Karolína Nováková ★★★★★ a month ago
    Perfektně fungující služba pro všechny, kteří smýšlí ekonomicky i ekologicky. Pokud auto nevyužíváte každý … More den, ale jen na občasné výlety, nákupy nebo přejíždění, nemá smysl si kupovat vlastní. Auta jsou vždycky čistá a udržovaná. Zákaznický servis je nonstop k dispozici a dle mých zkušeností vždy naprosto vstřícný. Využíváme mj. na natáčení, devítimístná dodávka na převážení štábu úplně ideální. Rozhodně doporučuju!
  • Avatar Josef Minář ★★★★★ 3 weeks ago
    Výborná služba sdílení aut, narozdíl od konkurenčních carsharingů funguje v daleko více městech, ne jen Praha+Brno. … More Rád proto kromě výletů kolem domovské Prahy využívám i na kombinaci vlakem do daného krajského města a dále výlet sdíleným Autonapůl.
  • Avatar Martin Kuba ★★★★★ a month ago
    Dobrá služba se kterou mám z nedávné doby jen tu nejlepší zkušenost, moc přeji provozovatelům, aby vše i do budoucna … More fungovalo takhle hladce, carshering tohoto typu je u nás podle mě hodně potřebný.