V Ostravě vzniká nová předávací lokalita a jako bonus zavádíme režim jednosměrných čili plovoucích cest

I přes omezení pohybu se stále snažíme služby Autonapůl vylepšit a udělat dostupnější a zajímavější i pro další obyvatele nejen v Ostravě. V anketě před koncem roku se ostravští sdílníci jasně vyslovili pro možnost jednosměrných cest mezi zónami Autonapůl i vznik nové zóny Ostrava - Jih, stejně jako jasně vyplynuly preferované typy aut pro různé cesty. Nyní tedy nadešel čas tyto změny spustit. 

Ostrava - Jih

Nově budou v Ostravě tři předávací lokality - Tradiční Ostrava Poruba a Moravská Ostrava a nově Ostrava - Jih. Vymezení nové zóny Ostrava - Jih najdete na mapkách v příslušných autech, v rezervačním systému a také webu.

Mapa Autonapůl Ostrava
Autonapůl Ostrava

Podobný režim kombinace pevných předávacích lokalit a možnosti jednosměrných cest nabízíme v lokalitě Hradubice - tedy mezi Hradcem Králové a Pardubicemi.

Jednosměrný čili plovoucí režim mezi zónami

Jednosměrný čili plovoucí režim mezi zónami bude fungovat pro část vozů. Konkrétně: 

Octavia Autonapůl Ostrava
  • Obě Fabie zůstávají v režimu jako dosud, tedy s nutností je vrátit do jejich pevné zóny:

Cecila na Moravskou Ostravu

a Kirka na Porubu.

  • Citigo Kang a Octavii Chalmers nyní můžete nově na konci rezervace odstavit v kterékoli ostravské zóně Autonapůl, tedy na Moravské Ostravě, Jihu i Porubě

Provoz podle těchto nových pravidel spouštíme od středy 17. března 2021. Celou změnu můžete brát jako pilotní provoz. Pokud se osvědčí, jsme připraveni vozový park Autonapůl Ostrava v průběhu roku dále posílit. 

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved