Renaulty Arkana posílily flotilu Autonapůl po celé ČR - díky spolupráci s Renaultem ČR

Před exponovanou vánoční sezónou posilujeme flotilu o nové stylové vozy Renault Arkana, a to napříč republikou. Víme, že po takových autech byla poptávka, zároveň roste i zájem o lépe vybavená auta, která splňují nejnovější trendy v komfortu i motorizaci. Díky spolupráci s Renault Česká republika vám můžeme nabídnout hned deset moderních crossoverů. 💚

Ty nám pomohou vykrýt i větší poptávku od nových sdílníků, kteří do Autonapůl přicházejí z AJO carsharingu, který ukončil činnost. 

Sdílené Arkany mají moderní střih díky prostorné karoserii typu liftback - otevírá se tedy víko kufru vč. zadního skla, podobně jako na Škodách Rapid či Octavii ne-combi. Karoserie je také lehce zvýšená, což usnadňuje nasedání do auta. 

Arkany Autonapůl se od sebe drobně liší barvou, nebo motorizací - většina má nenabíjecí hybrid HEV, malá část pak spalovací ICE s automatem. Více info najdete v článku na našem webu nebo v rezervačním systému. 

Pro jednoduchost si můžete zapamatovat

Renault Arkana pro vás vždy znamená vůz s automatickou převodovkou, parkovacími senzory a kamerou, vybavený tempomatem a zrcadlením telefonů i navigací. A vždy také s novou jednotkou pro carsharing zaručující okamžité reakce na pokyny z aplikace i přesnou GPS pozici při ukončení rezervací.

Tento komfort navíc získáváte v druhé nejlevnější kategorii Standard díky exkluzivním podmínkám od Renaultu. (Tedy stejná kategorie jako Škody Rapid, Renaulty Megane nebo Hyundai i30). Jediné, co Arkanám bude chybět ve výbavě, jsou sněhové řetězy. 

Spolupráce s Renault ČR

Zapojení Arkan není první formou spolupráce mezi Autonapůl a Renaultem. Již nyní je ve flotile zastoupeno několik modelů.

A proč je pro Renault spolupráce s carsharingem zajímavá?

„Data ukazují, že zejména pro mladé lidi ve městech už nejsou auta tak důležitá, jako tomu bylo dříve, přesto je občas potřebují. Po zavedení hybridních aut a elektromobilů do naší nabídky jsme před lety začali spolupracovat i s Autonapůl, které od nás využívalo a využívá elektromobily Renault Zoe a Dacia Spring či sdílené dodávky Renault Trafic.

Segment sdílených aut je logickým krokem na naší cestě k udržitelné a odpovědné mobilitě. Autonapůl zůstává svým pojetím sdílení aut stále věrné původnímu cíli, tedy hledání cest, jak ulevit životnímu prostředí i městům přetíženým auty, což je nám sympatické a je to i jedním z důvodů, proč jsme navázali spolupráci,“ vysvětluje své motivace Zdeněk Grunt, generální ředitel Renault Česká republika, a.s.

Aby byla spolupráce i Arkany v ulicích více vidět, budou na autech větší polepy akcentující moderní a udržitelné technologie.

První odezvy

Sdílená Arkana

První reakce našich sdílníků jsou nadšené.

Za všechny vypovídá Josef z Prahy: No když to shrnu - já to auto miluju. 👍Teď pár detailů. Pohodlí tradičně Renault - subjektivně příjemnější posezení než u jiných značek. Hodně příjemné, nedá se popsat, musí se vyzkoušet. Trošku jsem první minuty tápal s ovládáním rádia/zvuku na volantu, než jsem objevil pod volantem vpravo dedikovanou páčku… po chvíli jsem si zvykl a musím uznat, že je toto řešení skutečně pohodlnější.” Podrobnější recenzi připravíme pro další článek.

Budeme rádi i za vaši zkušenost a zpětnou vazbu s touto naší novinkou, příp. i s fotografiemi z vašich cest. 

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved