Autopůjčovna Liberec

Carsharing Autonapůl je autopůjčovna pro 21. století, která funguje i pro Liberec, kde nabízíme vozy Škoda Fabia Combi, Renault Arkana (automat) a Škoda Octavia Combi. Vozový park však můžete automaticky používat i v dalších městech, takže flotila, kterou máte k dispozici, je mnohem rozmanitější.

Auta půjčujeme přes webovou nebo mobilní aplikaci, odpadá tak veškeré papírování i opakovaná platba kauce. Vše zařídíte online. Pro výpůjčku stačí si auto rezervovat v aplikaci a vyzvednout na místě, které vám aplikace ukáže. Auto si můžete vyzvednout a vrátit třeba o půlnoci. Naše aplikace vám automaticky spočítá rezervované hodiny a ujeté kilometry.

Autonapul carsharing Liberec

Cenu výpůjčky zjistíte v kalkulačce. Můžete se také podívat na přehled cen nebo vzorové cesty. Na cesty nabízíme také připojištění, které sníží maximální spoluúčast na případné škodě.

Auta pravidelně čistíme a servisujeme. K dispozici je také non-stop telefonická linka, na které vyřešíme všechny případné problémy. Naše půjčovna má skvělé hodnocení na Google i Facebooku.

Výhody našich aut:

  • roční dálniční známka pro ČR
  • jízda do zahraničí bez dalších formalit a poplatků
  • vybrané vozy mají Ekoplaketu pro vjezd do nízkoemisních zón německých měst  - Umweltplakette. Využijete ji v následujících městech
  • Škoda Octavia je vybavena tažným zařízením.
  • auto můžete vyzvednout a vrátit kdykoliv, i v noci nebo o víkendu
  • výpůjčka bez kauce a bez papírování
  • změny rezervace jsou možné zdarma až do poslední minuty před výpůjčkou
  • po registraci můžete ihned využívat auta i v dalších městech v ČR.

Autopůjčovna Liberec nabízí také dlouhodobé pronájmy vozidel - na týden, na měsíc, na dva měsíce i déle. K dispozici jsou vozy všech tříd - Dacia Sandero, Škoda Rapid, Škoda Octavia, Renault Trafic a další. Podívejte se na kompletní seznam aut včetně jejich technických specifikací. Pro dlouhodobé výpůjčky nabízíme individuální ceny. Pokud máte zájem, kontaktujte nás na adrese autonapul@autonapul.cz.

Parkovací zóna

Půjčovna aut nebo sdílená auta

Pokud vás zajímají podrobnosti o tom, jak funguje carsharing (sdílení aut) ve srovnání s klasickou půjčovnou, přečtěte si článek na našem blogu. Sdílení aut je moderní způsob městské mobility, který v posledních letech získává na popularitě.

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved