Autopůjčovna Praha

Autonapůl, první český carsharing. Nejsme klasická autopůjčovna, ale oproti ní nabízíme řadu výhod. Nabízíme zde vozy mnoha značek, od nejlevnější Dacie Sandero nebo Fabia po dodávku Renault Trafic. Vozový park můžete automaticky používat i v dalších městech, takže vaše možnosti jsou ještě širší. Užívejte si výhody carsharingu.

Automobily je možné půjčit pro firemní i soukromé účely (více než 20 procent našich zákazníků jsou menší a střední firmy).

Auta půjčujeme přes mobilní aplikaci, která funguje jak pro Android, tak iOS. Odpadá tak veškeré papírování i opakovaná platba kauce. Vše zařídíte online. Pro výpůjčku stačí si auto rezervovat v aplikaci a vyzvednout na místě, které vám aplikace ukáže. Auto si můžete vyzvednout a vrátit třeba o půlnoci. Naše aplikace vám automaticky spočítá rezervované hodiny a ujeté kilometry.

Vozový park a ceník

autopůjčovna Praha
Škoda Fabia Scala

Dacia Sandero

od 490 Kč/den

Škoda Fabia

od 490 Kč/den

Renault Arkana

od 590 Kč/den

Renault Trafic

od 1000 Kč/den

Škoda Scala

od 590 Kč/den

Škoda Octavia

od 690 Kč/den

Cenu výpůjčky zjistíte v kalkulačce. Můžete se také podívat na přehled cen nebo vzorové cesty. Na cesty nabízíme také připojištění, které sníží maximální spoluúčast na případné škodě.

Výhody Autonapůl - autopůjčovna Praha

Auta pravidelně čistíme a servisujeme. K dispozici je také non-stop telefonická linka, na které vyřešíme všechny případné problémy. Naše půjčovna má skvělé hodnocení na Google i Facebooku.

Výhody našich aut:

  • roční dálniční známka pro ČR
  • jízda do zahraničí bez dalších formalit a poplatků
  • auto můžete vyzvednout a vrátit kdykoliv, i v noci nebo o víkendu
  • auto si můžete půjčit třeba na hodinu, což vás vyjde výrazně levněji než půjčovna
  • výpůjčka bez kauce a bez papírování
  • výpůjčky na fakturu pro firemní zákazníky
  • možnost více řidičů bez poplatků navíc
  • vozy s extra výbavou jako hagusy nebo tažné zařízení, dětské podsedáky, vybrané vozy mají zahraniční dálniční známky nebo Ekoplakety
  • změny rezervace jsou možné zdarma až do poslední minuty před výpůjčkou
  • po registraci můžete ihned využívat auta i v dalších městech v ČR.

Autopůjčovna Praha nabízí také dlouhodobé pronájmy vozidel - na týden, na měsíc, na dva měsíce i déle. K dispozici jsou vozy všech tříd - Dacia Sandero, Škoda Rapid, Škoda Octavia, Renault Trafic a další. Podívejte se na kompletní seznam aut včetně jejich technických specifikací. Pro dlouhodobé výpůjčky nabízíme individuální ceny. Pokud máte zájem, kontaktujte nás na adrese autonapul@autonapul.cz.

Parkování

Carsharing nepotřebuje klasická předávací místa, protože předání probíha bezkontaktně. K předání tedy slouží mapa a aplikace v chytrém telefonu. Předávací lokality Autonapůl v Praze jsou připraveny s cílem jednodušeji předávat auta, usnadnit hledání parkovacího místa a mít auta tam, kde je nejvíce potřebujete. U většiny zón dodržujeme původní myšlenku docházkové vzdálenosti od 1 – 2 stanic metra, aby se k autům dalo snadno dostat i veřejnou dopravou. Všechny zóny průběžně sledujeme, podle poptávky hledáme další vhodná parkovací místa, případně posílíme již zavedenou zónu. V každém voze je mapka jemu určené předávací lokality.

Parkování sdílených aut v Praze je součástí systému schváleného Magistrátem města Prahy. Více informací níže. K systému rezidentního parkování v Praze se více dozvíte na speciální stránce rezidentní parkování nebo na www.parkujvklidu.cz

Vozy autopůjčovny se nacházejí v různých lokalitách (viz mapa): Central (Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 8, Praha 10), Dejvice a Holešovice (Praha 6 a Praha 7), Smíchov (Praha 5), Pankrác (Praha 4).

Půjčovna aut nebo sdílená auta

Pokud vás zajímají podrobnosti o tom, jak funguje carsharing (sdílení aut) ve srovnání s klasickou půjčovnou, přečtěte si článek na našem blogu. Sdílení aut je moderní způsob městské mobility, který v posledních letech získává na popularitě. Podle údajů Asociace Českého Carsharingu jezdilo po českých silnicích v roce 2019 více než 760 sdílených automobilů.

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved