Parkování v Ostravě

V Ostravě aktuálně Autonapůl nabízí čtyři vozy ve dvou parkovacích lokalitách – Moravská Ostrava a Ostrava Poruba. Chceme jako v jiných městech zachovat dostupnost od vlakových nádraží, která jsou především pro přespolní místem, kde mohou carsharing kombinovat s vlakovou dopravou.   Aktuálně není možné s vozy Autonapůl bezplatně parkovat na rezidentních modrých zónách (jako např. v Praze, Brně, Liberci, Českých Budějovicích nebo Plzni). O parkovacím povolení vyjednáváme.  

Moravská Ostrava – Škoda Octavia Chalmers + Škoda Fabia Cecil + Škoda Citigo Kang  

Ostrava Poruba – Škoda Fabia Kirk

Google Rating

5,0 57 reviews

  • Avatar Josef Minář ★★★★★ 4 weeks ago
    Výborná služba sdílení aut, narozdíl od konkurenčních carsharingů funguje v daleko více městech, ne jen Praha+Brno. … More Rád proto kromě výletů kolem domovské Prahy využívám i na kombinaci vlakem do daného krajského města a dále výlet sdíleným Autonapůl.
  • Avatar Martin Kuba ★★★★★ a month ago
    Dobrá služba se kterou mám z nedávné doby jen tu nejlepší zkušenost, moc přeji provozovatelům, aby vše i do budoucna … More fungovalo takhle hladce, carshering tohoto typu je u nás podle mě hodně potřebný.
  • Avatar Filip S. ★★★★★ a month ago
    Nejlepší carsharing, který jsem vyzkoušel, další už nemusím. Moderní a udržovaný vozový park, vstřícné podmínky … More i individuální přístup a milí lidé, jak mezi vedením, tak mezi sdílníky. Doporučuji!