Nové i30 pro zóny Brno C, D, F a G již v provozu

Jak jsme slíbili, tak plníme: obměna sdílených vozů Autonapůl v Brně běží a v “okvětních” (okrajových) zónách C, D, F a G už nyní najdete zbrusu nové, v Česku vyrobené kombíky Hyundai i30. V červeném kabátě je nepřehlédnete.

Na co se můžete těšit? 

Hyundaie mají benzínový turbomotor 88kW se 6 stupňovou manuální převodovkou. A především výrazně lepší výbavu v čele s dotykovým rádiem s bezdrátovým nabíjením a zrcadlením telefonů Android Auto/Apple Carplay, tempomatem, parkovacími senzory s kamerou, automatickou klimatizací a světly, vyhřívanými sedačkami a volantem a průvlakem na dlouhé předměty v zadních sedadlech.

Hyundaie i30 proti Fabiím nabídnou také výrazně prostornější interiér i kufr a díky tomu si zaslouží svou cenovou kategorii Standard (tedy podobně jako Rapidy nebo Megany). 

Pro snadnější rozlišení na ulici budou Hyundaie výhledově doplněny decentními polepy po vzoru posledních Toyot.

Změny v okrajových zónách Autonapůl

Hyundai i30 Charles bude sloužit v zóně C (Lesná/Černá Pole), Cletus brzy v zóně D (Líšeň/Vinohrady/Židenice), Carl v zóně F - Jih (Černovice/Komárov) a Rainier v zóně G (Komín/Bystrc/Jundrov). 

Většina z okvětních Fabií Combi byla z flotily vyřazena, pouze šedá Fabie Combi Greystash úd 1. února nově posilí největší zónu Brno - A, podobně jako její mladší “bratr”, Fabia Matt. Dejte si prosím pozor na změnu zóny při odstavení Greystashe.

Máte-li nějaké připomínky k flotile sdílených vozidel v Brně, uvítáme vaši za zpětnou vazbu.

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved