Online registrace Autonapůl – novinka

Autonapůl registrace online

Stát se uživatelem Autonapůl je nyní výrazně jednodušší a rychlejší – stačí online registrace, platba vratné zálohy přes platební bránu nebo převodem a nový sdílník může začít jezdit! Vše bezkontaktně.

Otevřít auta si může snadno telefonem a čipovou kartu jako druhou možnost posíláme poštou. Díky tomu můžeme registraci nového uživatele vyřídit maximálně do následujícího pracovního dne.

Po registrace má možnost využívat auta ve všech městech, kde Autonapůl působí. Vybrat si lze od malých Citigo po devítimístný Transit. Vyzkoušet si může také 100% elektromobil.

Své sdílené auto může dále sdílet. Je odpovědná osoba za rezervované auto, ale řídit může kdokoliv z blízkých. Během své cesty se může vydat v podstatě kamkoli, včetně zahraničí.

Základní pravidla pro využívání služby jsou:
– vrátit auto s alespoň půlkou nádrže
– vrátit auto uklizené
– zaparkovat ve vymezené parkovací zóně (více info na webu u jednotlivých měst)
– zvířata převážet pouze v přepravním boxu, uklidit po nich

V případě problémů jsme k dispozici 24 hodin denně na naší lince podpory +420 778 470 898.

Budeme rádi, když Autonapůl nyní doporučíte svým známým, třeba právě z vašeho města. A nebo jiného z 9 zatím pokrytých měst 🙂 Online registrace Autonapůl dělá carsharing ještě dostupnější.

Věnujte nám dvě minuty na vyplnění hodnocení na Google nebo také na Facebooku. Tato hodnocení pomáhají dalším zájemcům o carsharing v jejich rozhodování a dávají jim najevo, která služba je kvalitní. To je pro nás důležité.

Děkujeme, že jste s námi.

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi.

Flotila Autonapůl

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved